Zadelpassers

Onze zadelpassers werken in principe door heel Europa en ver daarbuiten. Onze zadels zijn alleen verkrijgbaar via onafhankelijk werkende gediplomeerde msfc-zadelpassers die tevens de zadelmakersopleiding hebben gevolgd. Onze zadels zijn niet in of via winkels te koop. Onderstaande zadelpassers hebben meerdere modellen, zo niet alle, in hun assortiment. Daarnaast zijn er nog diverse andere gekwalificeerde msfc-ers die slechts 1 model in hun assortiment hebben en hier niet allemaal vermeldt kunnen worden.

Noord-Holland

Stephanie van Deursen – tel.06-20779256 dierenvriend-stephanie@msn.com
André Meijer, Haarlemmerliede – tel. 06-53584727 info@ds-ruitersport.nl

Zuid-Holland

Karin Boer, Delft tel. 06-14358475 – karinmboer@hotmail.com www.zorzas.nl

Overijssel, Gelderland, Utrecht

Mariska van den Hoogen, www.twentsezadelmakerij.nl, Vroomshoop, tel. 06-21831445, mariska@rvandenhoogen.nl
Charlotte Meiss, Amersfoort tel. 06-20054101 email: cmeiss@planet.nl

Brabant / Limburg

Sarah Maes, Boortmeerbeek, 0032-474-423134 info@masara.be www.masara.be
Annelies Degol, Hasselt, 0032-494843694 www.saddle-solutions.be info@saddle-solutions.be

Zeeland

Kitty van Nieuwehuize, ZaZee Zadelmakerij, 06-53728117, info@zazee.nl
Tony van der Hiele, Kamperland tel. 06-27375014 – tonyvdhiele@gmail.com

Drenthe/Friesland/Groningen

Jeannette Drent, Schoonebeek, 06-46755981 jh.drent10@home.nl
Bianca Liewes, Buitenpost, tel. 06-24-882594 bianca.liewes@gmail.com
Tekie Wubs-Grol, Gees, tel. 06-18844989 tekiegrol@hotmail.com

Belgie

Sarah Maes, Boortmeerbeek, 0032-474-423134 info@masara.be www.masara.be
Annelies Degol, Hasselt, 0032-494843694 www.saddle-solutions.be info@saddle-solutions.be

Frankrijk

Sarah Maes, Boortmeerbeek, 0032-474-423134 info@masara.be www.masara.be

Zwitserland

Karin Ackema, Basel 0041-764960098 ackema@sattel-im-fokus.ch

Australië

Celeste Elliott, Perth (6123)area +61414946143 celeste-elliott@hotmail.com
Madeline Buck, Perth (6163) area +6432548275 madeline.m.buck@hotmail.com

Rusland

Ekaterina Urusova, Sankt-Petersburg +8911-921-0436 katerin@ymail.com

ESTA zadel aanmeten

Het aanmeten van een zadel vergt deskundigheid en vakmanschap; onze zadels mogen daarom alleen worden aangemeten door een erkende, gediplomeerde MSFC zadelpasser.